Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Vabilo na degustacijo in prednovoletno srečanje LK konjice

23. 12. 2020 @ 20:00 - 21:00

Vabimo vas na posebno degustacijo in »Prednovoletno virtualno srečanje in druženje Liona kluba Konjice 2020«, ki bo v sredo, 23. 12. 2020 s pričetkom ob 20.00 (vklop z glasbeno animacijo od 19.45 dalje). Cena s humanitarnim prispevkom ZNAŠA 50 EUR na prijavo. Degustacijski meni vam bodo do dneva pred druženjem dostavili na naslov, ki ga boste navedli ob prijavi. Meni vsebuje 3 izbrane steklenice Vina Založnik (Chardonnay, Sivi pinot in Rumeni muškat) , izbor 3 sirov kmetije Obrul iz Oplotnice in en suhomesnat izdelek.

Prijave in dodatne informacije pričakujemo na na spletni povezavi: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc0kVLf7a5A7zb-UdS4Mu9BbGbo8evTHRQHnytoo-EnFMmWxg/viewform

Prosimo vas, da vnese vse podatke, sploh točne podatke o naslovu dostave degustacijskega menija in morebiti ostalih naročenih vinskih artiklov. Za morebitna pojasnila in dodatne informacije smo na voljo tudi osebno, pokličite.

Prijave na dogodek sprejemamo do vključno nedelje, 20. 12. 2020 – naslednja dva dneva do srečanja sta namenjena pripravi in dostavi degustacijskih menijev na dom, na izbrani naslov ob prijavi.

Program srečanja:

19.45 – Zoom prijava

20.00 – Pričetek prednovoletnega “online” srečanja in druženja LK Konjice 2020 z nagovorom predsednika Lions kluba Konjice

20.10 – Vodena degustacija vin – Vina Založnik

20.40 – Licitacija do 5 izbranih vinskih steklenic vin Založnik (Chardonay black label 2018, Renski rizling 2018, arhivsko sladko) ter dodatni predmeti za licitacijo kot presenečenje

21.00 – Online druženje, »after party«

Zbrana sredstva bodo namenjena financiranju sklada Lions Clubs International – LCIF, ki z zbranimi sredstvi globalno pomaga skupinam in posameznikom, ki so potrebni pomoči.  Več o skladu najdene na spletni strani Lions Clubs International:

Vabljeni!

Lions klub Konjice,