ORGANIZIRANOST

Zveza Lions klubov, distrikt 129, Slovenija združuje 57 Lions klubov z okoli 1.500 člani. V zvezi deluje tudi 19 Leo klubov z okoli 200 člani. Slovenska zveza Lions klubov je na podlagi zemljepisne delitve razdeljena v 2 regiji in 10 con.

GUVERNER

Nino Maletić

SLOGAN

Pomagamo iz srca.

Sestava kabineta ZLKS D129 2021/2022

DG Nino Maletić

guverner

predsednik GAT

nino.maletic@gmail.com

IPDG Danilo Tomšič

neposredni prejšnji guverner

danilo.tomsic@gmail.com

VDG I Radovan Pušnar

prvi vice guverner

predsednik 1. regije

pooblaščenec za Konvencijo D129

rpusnar@gmail.com

VDG II Breda Pečovnik

druga vice guvernerka

koordinatorka GST

breda.pecovnik@cd-cc.si

Tomaž Podlesnik

tajnik ZLKS D129

tomaz.podlesnik@siol.net

Petra Zlatoper

zakladničarka ZLKS D129

petra.zlatoper@gmail.com

PDG Lorena Hus

koordinatorka GLT

lorena.hus@nlzoh.si

Aleš Podrekar

koordinator GMT

koordinator GMT za ženske in družine

alpodrekar@gmail.com

Vladimir Bahč

predsednik 2. regije

v.bahc-ml@tpv.si

Aleš Lipnik

koordinator za LCIF

ales.lipnik@gmail.com

Aleš Polajnko

predsednik 1. cone v 1. regiji

ales.polajnko@tend.si

Gregor Karlovšek

predsednik 2. cone v 1. regiji

a123g90@gmail.com

Primož Stošicki

predsednik 3. cone v 1. regiji

primoz.stosicki@samps.si

Vesna Valentinčič

predsednica 4. cone v 1. regiji

vesna@sanmartin.si

Emilija Kastelic

predsednica 5. cone v 1. regiji

emilija81@gmail.com

Andrej Lešnjak

predsednik 1. cone v 2. regiji

andrej.lesnjak@qtechna.si

Bojana Kmetec Rošic

predsednica 2. cone v 2. regiji

bojana.kmetec@gmail.com

Marja Dolamič

predsednica 3. cone v 2. regiji

marja.dolamic@gmail.com

Štefi Videčnik

predsednica 4. cone v 2. regiji

stefi.videcnik@gmail.com

Vlado Gobec

predsednik 5. cone v 2. regiji

pooblaščenec za informacijsko tehnologijo

vlado.gobec@pro-bit.si

Zdenko Podlesnik

pooblaščenec za Donirano hrano

urednik tiskane izdaje imenika

podlesnik.zdene@gmail.com

Igor Miljavec

pooblaščenec za slepe in slabovidne

igor.miljavec@gmail.com

Zdenko Šalda

pooblaščenec za diabetes in srčni zastoj

zdenko.salda@gmail.com

PDG Gregor Pajić

pooblaščenec za Specialno olimpijado

pajic.gregor@gmail.com

Janja Romih

pooblaščenka za medgeneracijsko sodelovanje

janja.romih@gov.si

Igor Bordon

pooblaščenec za ALERT

igor.bordon@gmail.com

Cvetka Sreš

pooblaščenka za projekt Last Aid

cvetka.sres@gmail.com

Maja Krušič

pooblaščenka za odnose z javnostmi

pooblaščenka za New Voices

maja.krusic.sega@gmail.com

PDG Dorijan Maršič

Coordinating Lion to Montenegro

pooblaščenec za Mediteranski observatorij solidarnosti

dorijan.marsic@gmail.com

PDG Nadja Pahor Bizjak

pooblaščenka za mednarodne odnose

nadjapahor@gmail.com

PDG Marko Gospodjinački

pooblaščenec za Ljudsko kuhinjo Pod Strehco

gospodjinacki@gmail.com

PDG Polonca Centa

pooblaščenka za Lions dediščino in kulturo

polonca.centa@gmail.com

Borut Šraj

pooblaščenec za mednarodne konvencije

borut@okarina.si

Mirijam Noč

pooblaščenka za izmenjavo mladih

lions.ye.slovenia@gmail.com

Marko Kužner

pooblaščenec za Tabor mladih

marko.kuzner@gmail.com

Karmen Vidmar

pooblaščenka za Plakat miru

karmen.vidmar@media-nepremicnine.si

Primož Punčuh

pooblaščenec za Leo klube

primoz.puncuh@gmail.com

Prejšnji guvernerji

Danilo Tomšič

Nadja Pahor Bizjak

danilo.tomsic@gmail.com

nadjapahor@gmail.com

2020/2021

2019/2020

Miro Kvasmiro.kvas@siol.net2018/2019
Marko Gospodjinačkigospodjinacki@gmail.com2017/2018
Gregor Pajičpajic.gregor@gmail.com2016/2017
Branko Dolencfutura.kanal@siol.net2015/2016
Jurij Šarmanjurij.sarman@cid.si2014/2015
Alenka Marter2013/2014
Zoran Vodopijazoran.vodopija@t-1.si2012/2013
Dorijan Maršičdorijan.marsic@gmail.com2011/2012
Anton Horvatičanton.horvatic@erstecard.si2010/2011
Polonca Kukecpolonca.kukec@gmail.com2009/2010
Boris Žnidaričboris.zznidarich@gmail.com2008/2009
Lorena Huslorena.hus@nlzoh.si2007/2008
Camplin Antonanton_camplin@t-2.net2006/2007
Orel Andrejandrej.orel@sodisce.si2005/2006
Janko Arah2004/2005
Milan Kapetanmilan.kapetan@t-2.net2003/2004
Radko Komadinasbcrdi@guest.arnes.si2002/2003
Starc Marjanmn.starc@studiolan.si2001/2002
Slavko Stošickislavko.stosicki@samps.si2000/2001
Vojko Lahvojko.lah@siol.net1999/2000
Stojan Plesničar1998/1999
Janez Bohorič1996/1998