ORGANIZIRANOST 

Zveza Lions klubov, Distrikt 129, Slovenija združuje 57 Lions klubov z okoli 1.500 člani. V zvezi deluje tudi 19 Leo klubov z okoli 200 člani. Slovenska zveza lions klubov je na podlagi zemljepisne delitve razdeljena v    2 regiji in 10 con.

SLOGAN

Skupaj zmoremo!

Sestava kabineta ZLKS D129 2018/2019

 

Miroslav Kvas guverner (DG) miro.kvas@siol.net +386 31 858 187
predsednik GAT
Marko Gospodjinački lanski guverner (IPDG) gospodjinacki@gmail.com +386 41 640 57
Nadja Pahor Bizjak prva vice guvernerka (VDG I) nadjapahor@gmail.com +386 40 844 576
pooblaščenka za Konvencijo D129
Danilo Tomšič drugi vice guverner (VDG II) danilo.tomsic@gmail.com +386 41 721 721
predsednik 1. regije
predsednik 2. cone v 1. regiji
Zdenko Šalda predsednik 2. regije salda.zdenko@zd-tr.si  +386 41 913 914
predsednik 1.cone v 2.regiji
Emil Mumel tajnik ZLKS D129 emil.mumel@guest.arnes.si +386 41 551 857
Olga Štrus zakladničarka ZLKS D129 olgi.strus@gmail.com +386 41 723 902
Breda Pečovnik predsednica 1.cone v 1.regiji breda.pecovnik@cd-cc.si  +386 31 393 148
Marko Kuliš predsednik 3.cone v 1.regiji maku888@gmail.com +386 41 439 489
Radovan Pušnar predsednik 4.cone v 1.regiji rpusnar@gmail.com +386 40 424 602
Drago Kreš predsednik 5.cone v 1.regiji drago@mahnic.si +386 41 391 075
Nino Maletič predsednik 2.cone v 2.regiji nino.maletic@elektro-celje.si +386 51 395 420
Boštjan Pihlar predsednik 3.cone v 2.regiji bostjan.pihlar@teleing.com +386 51 674 763
Petra Zlatoper predsednica 4.cone v 2.regiji petra.zlatoper@gmail.com +386 41 210 015
Tatjana Šolman predsednica 5.cone v 2.regiji tatjana.solman@guest.arnes.si +386 31 654 610
PDG Lorena Hus koordinatorka GLT lorena.hus@nlzoh.si +386 41 650 211
PDG Jurij Šarman koordinator GMT jurij.sarman@cid.si +386 31 388 560
PDG Zoran Vodopija koordinator GST zoran.vodopija@t-1.si +386 31 623 306
pooblaščenec za Tečem, da pomagam
Aleš Lipnik koordinator za LCIF ales.lipnik@gmail.com +386 41 799 602
pooblaščenec za ALERT
PDG Dorijan Maršič pooblaščenec za mednarodne odnose dorijan.marsic@gmail.com +386 31 348 917
CA4H GST Area Leader
Coordinating Lion to Montenegro
Coordinator 2017-2019 MSO
Stanko Kolar pooblaščenec za odnose z javnostmi d129.pr@gmail.com +386 31 306 272
Vlado Gobec pooblaščenec za informacijsko tehnologijo vlado.gobec@pro-bit.si +386 41 606 080
Borut Šraj pooblaščenec mednarodne konvencije  borut@okarina.si +386 41 336 323
Boštjan Pavlič pooblaščenec za Zbornik lionizma pavlic.bostjan@siol.net +386 41 901 126
Darja Delavec pooblaščenka za Plakat miru dadelavec@gmail.com +386 41 741 155
Igor Miljavec pooblaščenec za Slepe in slabovidne igor.miljavec@gmail.com +386 41 485 430
Miro Brumat pooblaščenec za Antarktiko miro.brumat1@siol.net +386 40 833 855
Zdenko Podlesnik pooblaščenec za Donirano hrano podlesnik.zdene@gmail.com +386 41 664 077
urednik tiskane izdaje imenika
Primož Punčuh pooblaščenec za Leo klube

primoz.puncuh@gmail.com

+386 40 527 276
Marko Kužner pooblaščenec za Tabor mladih  marko.kuzner@gmail.com +386 41 608 350
Mirijam Noč pooblaščenka za Izmenjavo mladih lions.ye.slovenia@gmail.com  +386 41 271 238

Prejšnji guvernerji

Marko Gospodjinački gospodjinacki@gmail.com +386 41 640 574
Gregor Pajič pajic.gregor@gmail.com +386 31 553 777
Branko Dolenc futura.kanal@siol.net +386 31 704 471
Jurij Šarman jurij.sarman@cid.si +386 31 388 560
Alenka Marter
Zoran Vodopija zoran.vodopija@t-1.si +386 51 232 263
Dorijan Maršič dorijan.marsic@gmail.com +386 31 348 917
Anton Horvatič anton.horvatic@erstecard.si +386 31 464 848
Kukec Polonca polonca.kukec@gmail.com
Boris Žnidarič boris.zznidarich@gmail.com +386 41 747 295
Lorena Hus lorena.hus@nlzoh.si +386 41 650 211
Camplin Anton anton_camplin@t-2.net +386 41 563 138
Orel Andrej andrej.orel@sodisce.si +386 31 210 748
Janko Arah arah.consulting@eunet.si +386 41 610 899
Milan Kapetan milan.kapetan@t-2.net +386 41 613 715
Radko Komadina sbcrdi@guest.arnes.si +386 41 383 503
Starc Marjan mn.starc@studiolan.si +386 41 623 464
Slavko Stošicki slavko.stosicki@samps.si +386 41 620 022
Vojko Lah vojko.lah@siol.net +386 41 629 946
Stojan Plesničar
Janez Bohorič janez@bohoric.si +386 51 607 189

Prejšnji guvernerji na svečani Lions akademiji ob 20-letnici lionizma v Sloveniji, od leve: dr. Boris Žnidarič, Vojko Lah, dr. Stojan Plesničar, Slavko Stošicki, Anton Camplin, Janez Bohorič (prvi guverner), Marjan Starc, Lorena Hus (prva ženska guvernerka), dr. Radko Komadina in Milan Kapetan, Polonca Kukec, Mestna hiša Ljubljana, 10. april 2010z okoli