Zveza Lions klubov D-129 Slovenija

ORGANIZIRANOST 

Zveza Lions klubov, Distrikt 129, Slovenija združuje 59 Lions klubov z okoli 1.500 člani. V zvezi deluje tudi 19 Leo klubov z okoli 200 člani. Slovenska zveza Lions klubov je na podlagi zemljepisne delitve razdeljena v 2 regiji in 10 con.

GUVERNERKA

Nadja Pahor Bizjak

SLOGAN

Različnost nas bogati.

Sestava kabineta ZLKS D129 2019/2020
Nadja Pahor Bizjak guvernerka (DG)  
predsednica GAT
Miro Kvas lanski guverner (IPDG)  
Danilo Tomšič prvi vice guverner (VDG I)  
Predsednik 1. regije
pooblaščenec za Konvencijo D129
Nino Maletič drugi vice guverner (VDG II)  
predsednik 2. regije
predsednik 2. cone v 2. regiji
Tomaž Podlesnik tajnik ZLKS D129  
Olga Štrus zakladničarka ZLKS D129  
Jože Smolič predsednik 1. cone v 1. regiji  
Gabrijela Borc Smolič predsednica 2. cone v 1. regiji  
Marko Kuliš predsednik 3. cone v 1. regiji  
Radovan Pušnar predsednik 4. cone v 1. regiji  
Drago Kreš predsednik 5. cone v 1. regiji  
Vladimir Bahč predsednik 1. cone v 2. regiji  
Marja Dolamič predsednica 3. cone v 2. regiji  
Petra Zlatoper predsednica 4. cone v 2. regiji  
PDG Lorena Hus koordinatorka GLT  
Aleš Podrekar koordinator GMT  
PDG Zoran Vodopija pooblaščenec za diabetes  
pooblaščenec za Tečem, da pomagam
Igor Bordon pooblaščenec za okolje  
pooblaščenec za ALERT
PDG Dorijan Maršič pooblaščenec za mednarodne odnose  
Coordinating Lion to Montenegro
Maja Krušič Šega pooblaščenka za odnose z javnostmi in New Voices pr@lions.si
Vlado Gobec pooblaščenec za informacijsko tehnologijo vlado.gobec@pro-bit.si
  pooblaščenec mednarodne konvencije   
Breda Pečovnik koordiantorka GST  
Darja Delavec pooblaščenka za Plakat miru  
Igor Miljavec pooblaščenec za Slepe in slabovidne  
Janja Romih pooblaščenka za medgeneracijsko sodelovanje  
Zdenko Podlesnik pooblaščenec za Donirano hrano  
urednik tiskane izdaje imenika
Primož Punčuh pooblaščenec za Leo klube  
Marko Kužner pooblaščenec za Tabor mladih   
Mirijam Noč pooblaščenka za Izmenjavo mladih lions.ye.slovenia@gmail.com 

Prejšnji guvernerji
Miro Kvas    
Marko Gospodjinački gospodjinacki@gmail.com +386 41 640 574
Gregor Pajič pajic.gregor@gmail.com +386 31 553 777
Branko Dolenc futura.kanal@siol.net +386 31 704 471
Jurij Šarman jurij.sarman@cid.si +386 31 388 560
Alenka Marter    
Zoran Vodopija zoran.vodopija@t-1.si +386 51 232 263
Dorijan Maršič dorijan.marsic@gmail.com +386 31 348 917
Anton Horvatič anton.horvatic@erstecard.si +386 31 464 848
Kukec Polonca polonca.kukec@gmail.com  
Boris Žnidarič boris.zznidarich@gmail.com +386 41 747 295
Lorena Hus lorena.hus@nlzoh.si +386 41 650 211
Camplin Anton anton_camplin@t-2.net +386 41 563 138
Orel Andrej andrej.orel@sodisce.si +386 31 210 748
Janko Arah arah.consulting@eunet.si +386 41 610 899
Milan Kapetan milan.kapetan@t-2.net +386 41 613 715
Radko Komadina sbcrdi@guest.arnes.si +386 41 383 503
Starc Marjan mn.starc@studiolan.si +386 41 623 464
Slavko Stošicki slavko.stosicki@samps.si +386 41 620 022
Vojko Lah vojko.lah@siol.net +386 41 629 946
Stojan Plesničar    
Janez Bohorič janez@bohoric.si +386 51 607 189