ORGANIZIRANOST 

Zveza Lions klubov, distrikt 129, Slovenija združuje 59 Lions klubov z okoli 1.500 člani. V zvezi deluje tudi 19 Leo klubov z okoli 200 člani. Slovenska zveza Lions klubov je na podlagi zemljepisne delitve razdeljena v 2 regiji in 10 con.

 

GUVERNER

mag. Danilo Tomšič

 

SLOGAN

Povezani pomagamo več.

Sestava kabineta ZLKS D129 2020/2021

Danilo Tomšič guverner (DG)  danilo.tomsic@gmail.com
predsednik GAT
Nadja Pahor Bizjak lanska guvernerka (IPDG)  nadjapahor@gmail.com
pooblaščenka za mednarodne odnose
Nino Maletič prvi vice guverner (VDG I)  nino.maletic@gmail.com
predsednik 1. regije
pooblaščenec za Konvencijo D129
Radovan Pušnar drugi vice guverner (VDG II)  rpusnar@gmail.com
predsednik 2. regije   
Tomaž Podlesnik tajnik ZLKS D129  tomaz.podlesnik@siol.net  
Olga Štrus zakladničarka ZLKS D129  olgi.strus@gmail.com  
PDG Lorena Hus koordinatorka GLT  lorena.hus@nlzoh.si  
Aleš Podrekar koordinator GMT  alpodrekar@gmail.com
koordinator GMT za ženske in družine
Breda Pečovnik koordinatorka GST  breda.pecovnik@cd-cc.si  
Aleš Polajnko predsednik 1. cone v 1. regiji  ales.polajnko@tend.si  
Gregor Karlovšek predsednik 2. cone v 1. regiji  a123g90@gmail.com  
Marko Kuliš predsednik 3. cone v 1. regiji  maku888@gmail.com  
Vesna Valentinčič predsednica 4. cone v 1. regiji  vesna@sanmartin.si  
Drago Kreš predsednik 5. cone v 1. regiji  drago@mahnic.si  
Vladimir Bahč predsednik 1. cone v 2. regiji  v.bahc-ml@tpv.si
Bojana Kmetec Rošic predsednica 2. cone v 2. regiji  bojana.kmetec@gmail.com
Marja Dolamič predsednica 3. cone v 2. regiji  marja.dolamic@gmail.com
Petra Zlatoper predsednica 4. cone v 2. regiji  petra.zlatoper@gmail.com  
Leonida Jager predsednica 5. cone v 2. regiji  leonida.jager@gmail.com  
Aleš Lipnik koordinator za LCIF  ales.lipnik@gmail.com  
Zdenko Šalda pooblaščenec za sladkorno bolezen  zdenko.salda@gmail.com
Igor Bordon pooblaščenec za ALERT  igor.bordon@gmail.com
PDG Dorijan Maršič Coordinating Lion to Montenegro  dorijan.marsic@gmail.com
pooblaščenec za Mediteranski observatorij solidarnosti
Maja Krušič Šega pooblaščenka za odnose z javnostmi in New Voices  pr@lions.si
pooblaščenka za New Voices
Vlado Gobec pooblaščenec za informacijsko tehnologijo  vlado.gobec@pro-bit.si
Borut Šraj pooblaščenec za mednarodne konvencije   borut@okarina.si  
Karmen Vidmar pooblaščenka za Plakat miru  karmen.vidmar@media-nepremicnine.si  
Igor Miljavec pooblaščenec za Slepe in slabovidne  igor.miljavec@gmail.com  
Janja Romih pooblaščenka za medgeneracijsko sodelovanje  janja.romih@gov.si  
Cvetka Sreš pooblaščenka za projekt Last Aid  cvetka.sres@gmail.com
Zdenko Podlesnik pooblaščenec za Donirano hrano  podlesnik.zdene@gmail.com
urednik tiskane izdaje imenika
Primož Punčuh pooblaščenec za Leo klube  primoz.puncuh@gmail.com  
PDG Polonca Centa pooblaščenka za Lions kulturo in dediščino  polonca.centa@gmail.com
Marko Kužner pooblaščenec za Tabor mladih   marko.kuzner@gmail.com  
Mirijam Noč pooblaščenka za Izmenjavo mladih  lions.ye.slovenia@gmail.com 
PDG Marko Gospodjinački pooblaščenec za ljudsko kuhinjo Pod Strehco  gospodjinacki@gmail.com
PDG Gregor Pajić pooblaščenec za Specialno olimpijado  pajic.gregor@gmail.com

Prejšnji guvernerji
Nadja Pahor Bizjak nadjapahor@gmail.com +386 40 844 576
Miro Kvas miro.kvas@siol.net +386 31 858 187
Marko Gospodjinački gospodjinacki@gmail.com +386 41 640 574
Gregor Pajič pajic.gregor@gmail.com +386 31 553 777
Branko Dolenc futura.kanal@siol.net +386 31 704 471
Jurij Šarman jurij.sarman@cid.si +386 31 388 560
Alenka Marter    
Zoran Vodopija zoran.vodopija@t-1.si +386 51 232 263
Dorijan Maršič dorijan.marsic@gmail.com +386 31 348 917
Anton Horvatič anton.horvatic@erstecard.si +386 31 464 848
Polonca Kukec polonca.kukec@gmail.com  
Boris Žnidarič boris.zznidarich@gmail.com +386 41 747 295
Lorena Hus lorena.hus@nlzoh.si +386 41 650 211
Camplin Anton anton_camplin@t-2.net +386 41 563 138
Orel Andrej andrej.orel@sodisce.si +386 31 210 748
Janko Arah
Milan Kapetan milan.kapetan@t-2.net +386 41 613 715
Radko Komadina sbcrdi@guest.arnes.si +386 41 383 503
Starc Marjan mn.starc@studiolan.si +386 41 623 464
Slavko Stošicki slavko.stosicki@samps.si +386 41 620 022
Vojko Lah vojko.lah@siol.net +386 41 629 946
Stojan Plesničar    
Janez Bohorič janez@bohoric.si +386 51 607 189