Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Tečem, da pomagam v Celju

20. 12. 2020 @ 8:00 - 30. 12. 2020 @ 17:00

Tečem, da pomagam je tradicionalna dobrodelna akcija LIONS Slovenija, ki se ji vsako leto pridruži tudi Lions klub Celje Mozaik.

Tudi letos so v klubu načrtovale živahen program, a jim razmere žal niso dovoljevale, da bi ga tudi izvedle. A ker se ne dajo in iščejo rešitve tudi v spremenjenih okoliščinah, vas vabijo, da se jim na prireditvi v nekoliko drugačnem formatu pridružite v prazničnem decembru, in sicer v času od 20. do 30. decembra.

Letos bomo tekli oziroma hodili vsak zase ali v krogu najdražjih, in s tem pomagali dvema pomoči potrebnima najstnikova v stiski. Koliko kilometrov nam bo uspelo skupaj premagati?

Dobrodelne prispevke v obliki prijavnine bodo zbirali preko sms donacij in z nakazilom na TRR.

Tudi za družabno plat bodo članice LK Celje Mozaik poskrbele. Tokrat bo spremljevalni program organiziran na spletu v odlični družbi.  Spremljajte dogajanje na njihovi  FB strani:  https://www.facebook.com/lionsklub.celjemozaik

Za nadaljnja vprašanja sem vam na voljo.

Lep pozdrav!

Greta Jenček