Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

»Otroci otrokom« – dobrodelni koncert v Ljubljani

19. 5. 2022 @ 18:00 - 19:00

»Otroci otrokom« - dobrodelni koncert v Ljubljani

Lions klub Ljubljana Emona prireja tradicionalni dobrodelni koncert OTROCI OTROKOM. Letos se jih je pri organizaciji pridružil še Lions klub Ljubljana Vega, saj so skupaj močnejši, kot pravijo v klubih.

Koncert bo v četrtek, 19. maja 2022 ob 18. uri v lepi dvorani Glasbene šole Vič Rudnik, na Gradaški 24, v srcu Ljubljane, torej enostavno dostopen.

Najbližje večje javno parkirišče je pri Križankah, od tam pa le čez cesto in nekaj sto metrov proti trnovski cerkvi ob Gradaščici. Tudi več postaj LPP je v neposredni bližini.

Poglejte podroben spored, v katerem se bodo na enem odru združili mladi glasbeniki GŠ Ljubljana Vič Rudnik, GC Edgar Willems in IRIS ter nam darovali nepozabno glasbeno doživetje.

Vsi prostovoljni prispevki bodo namenjeni Knjižnici slepih in slabovidnih  Minke Skaberne za otroško literaturo.

Kot je zapisal letošnji predsednik LK Ljubljana Emona, Bojan Grum: “S tem želimo omogočati in krepiti bralno kulturo med slepimi in slabovidnimi, še posebno med otroki, ki se še seznanjajo s pisano besedo in bogastvom jezika. Naj lepa beseda lepo mesto najde.”

Prilagamo koncertni list dogodkaOTROCI OTROKOM 19.05.2022

Vabljeni.