Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Dobrodelna dražba starin in umetnin

17. 5. 2022 @ 19:00 - 20:30

dobrodelna dražba

Lions klub Maribor Piramida vabi na Dobrodelno dražbo starin in umetnin v torek 17. maja 2022, ob 19. uri v Art kavarni hotela Piramida Maribor. Katalog in pogoje dražbe, ki jo bo vodil znan slovenski licitator, Rok Glavan Antikvariat Glavan, lahko najdete na tej povezavi Katalog dražbe.

Zbrana sredstva bodo namenjena Društvu Junaki 3. nadstropja – za projekt “Popestritev dolgih dnevov” v sklopu programa “Polepšajmo otrokom bivanje na oddelku”. Namen programa je zagotavljanje najboljšega možnega počutja otrok med bivanjem v bolnišnici. Boljše počutje otrok pozitivno vpliva na potek zdravljenja.

Želijo si, da bi otroci vsaj za trenutek pozabili na vse tegobe, ki jih prinaša bolezen in zdravljenje. Ob tem pa imajo starši možnost, da si vzamejo nekaj trenutkov zase in svoje misli, ali pa se tudi sami vključijo v aktivnost. V tem projektu financirajo glasbeno terapijo, ki se izvaja dvakrat tedensko in so otroci (pa tudi starši in osebje) navdušeni nad njo. Dogajanje na oddelku si želijo še bolj popestriti in razširiti aktivnosti.

Dobrodelni večer z zakusko bosta popestrila slovenska glasbenika, mag. Oto Vrhovnik in Igor Orešič.

Vstopnina: 20€

Prijava: Prosimo za potrditev udeležbe do četrtka, 12. maja 2022, na: info@lions-piramida.si

Število mest je omejeno.

We serve – Pomagamo!