Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Dobrodelni pohod v Idriji

21. 8. 2021

vabilo na dobrodelni dogodek in slika poti po gozdu

Lions klub Idrija vabi na dobrodelni pohod za rehabilitacijo slepih in slabovidnih na Severnem Primorskem – Po poti idrijskih naravoslovcev.

Pohod bo potekal v soboto 21. 8. 2021.

Zbrani dobrodelni prispevki bodo namenjeni rehabilitaciji slepih in slabovidnih na Severnem Primorskem. Dobrodelni dogodek bo izveden v organizaciji Lions Kluba Idrija, Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Nova Gorica in Hg Trail Idrija. Na pohod so vabljeni tudi slepi in slabovidni s spremljevalci.

Potek dogodka:

• štart bo ob 9.15 na Mestnem trgu v Idriji,
  • dolžina poti: okoli 6 km,
  • zagotovljeno bo strokovno turistično vodenje, saj nas bo pot vodila mimo številnih idrijskih znamenitosti – Magazin, Ahacijev trg, Antonijev rov, Kamšt, Scopolijev botanični vrt, Rake, Kobila in Divje jezero,
  • prijave zbirajo do 16. 8. 2021 na e-naslov: bogdan.tusar@gmail.com,

Dobrodelni prispevek (priporočen 5 EUR):

• člani Lions kluba Idrija lahko dobrodelni prispevek nakažete na TRR LK Idrija: SI56 1915 7501 2408 532, koda namena CHAR, namen DOBRODELNI POHOD,
  • dobrodelni prispevek bo mogoče vplačati tudi na Info stojnici Hg Trail Idrija na dan dogodka pred štartom
  • SMS donacije: pošljite sporočilo SMS s ključno besedo SLEPI (ali SLEPI5) na številko 1919 in prispevali boste 1 (ali 5) EUR za izvajanje programa rehabilitacije slepih in slabovidnih oseb v lokalnem in širšem okolju.

K dogodku lepo vabljeni tudi vaši družinski člani, prijatelji ali sodelavci!

Vabimo vas, da se pridružite akciji  – ker skupaj zmoremo več!

Bogdan Tušar, Tajnik LK Idrija

Datum: