Znan je urnik on-line LAST AID delavnic, katerih vsebina je bila že predstavljena pred kratkim in je dostopna TUKAJ. Gre za znanja o tem, kako ravnati, ko se tvoji najbližji poslavljajo od življenja. Znanje, izkušnje drugih in možnosti, ki jih ponujajo institucije v takšnih situacijah, so zelo koristne in olajšajo težave in komunikacijo.

Lions klube pozivamo, da izkoristite priložnost, ki vam je ponujena. Delavnica traja od 16.30 do 20.00 ure, odvisno od razprave, ki se dogaja na delavnici.

Število udeležencev posamične delavnice je najmanj 8 in največ 12. Možno je tudi, da se organizirate klubi po conah in zapolnite posamezni termin. Z nekaterimi conskimi predsedniki že potekajo pogovori v tej smeri.

TERMINI DELAVNIC IN IZVAJALCI:

24. februar 2022
: Vesna Papuga + Nevenka Krčevski Škvarč
24. marec  2022: Petra Gornik + Erika Zelko + Veronika Vezjak
21. april 2022: Vesna Papuga + Edvard Jakšič+ Petra Gornik
19. maj 2022: Veronika Vezjak + Edvard. Jakšič + Erika Zelko

PRIJAVE

Prijavite se na e-mail: cvetka.sres@gmail.com vsaj pet dni pred terminom za katerega se prijavljate. Lahko se dogovorite tudi tako, da vse prijave zbere conski predsednik in jih posreduje.

Projekt koordinira Cvetka Sreš, Lions pooblaščenka za LAST AID

0 Komentarjev