Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Vabimo vas na smučarsko doživetje LionsSkifest tekmo

4. 1. 2020 @ 10:00 - 19:00

Spoštovani Lions in Leo, dragi prijatelji lionizma,

vabimo Vas na posebno smučarsko doživejte LionsSKIfest, ki bo 4. januarja na Treh kraljih. Ob dobrodelni smučarski tekmi, pripravljamo za vas poseben program druženja. V osrčju Pohorja vas bomo pričakali s pijačo dobrodošlice in se odpravili na naj družinsko smučišče v sezoni 2018/2019. Sledilo bo ogrevanje za smučarje in navijače ob koči Rdeča kapica, kjer bomo pričakali tekmovalce in se družili ob hrani in pijači. Zato si rezervirajte 4. januarja za lionizem, zabavo in druženje.

Prijave na dogodek so obvezne, z veseljem jih pričakujemo  na spletni prijavi.

Kotizacija za smučarje je 30 EUR (smučarska karta in udeležba na tekmi, en obrok hrane, pijača dobrodošlica in pijača ob hrani), 15 EUR (en obrok hrane, pijača dobrodošlica in pijača ob hrani).

Veselimo se našega LionsSkiFesta z vami,

Peter Tič, Predsednik Lions kluba Slovenska Bistrica in Tomaž Trobentar, Predsednik Leo kluba Slovenska Bistrica

Datum:
4. 1. 2020