Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Srečno začeto je novo leto

9. 1. 2020 @ 16:00

Konec decembra smo v vodstvu LK Barje sprejeli odločitev, da se aktiviramo na področju teme “POVEZUJEMO GENERACIJE”, ki je tudi izpostavljena agenda LCI. Prav tako je naša guvernerka Nadja na našem sestanku med drugim poudarila tudi delo s starostniki.

Kot naročeno je prišla prošnja za podporo dogodka “Srečno začeto je novo leto” Doma starejših občanov Fužine. V klubu smo bili enotni pri pozitivni odločitvi in tako smo jim z donacijo za glasbeni nastop z Otom Pestnerjem, stanovalcem omogočili veseli dogodek. Ta pa bo že ta četrtek, 9. januarja
2020 ob 16. uri.

Vabljeni ste vsi, ki bi poleg poslušanja koncerta se s stanovalci tudi družili in pogovarjali.

V naslednjih tednih pa bomo člani in članice Lions kluba Ljubljana Barje ponovno obiskali dom kot nadaljevanje tega sodelovanja v organizaciji naše Urše, ki bo skupaj z drugimi člani iz Društva Ambasadorji nasmeha, prvega slovenskega društva za terapijo s pomočjo živali, ki v letu 2020 slavi 15 let uspešnega delovanja, s svojimi kužki narisali nasmehe uporabnikom dementnega oddelka Doma Fužine.

Datum:
9. 1. 2020