Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Vabilo na družabni večer »Skupaj Zmoremo« ob mednarodnem dnevu bele palice

15. 10. 2021 @ 16:30

slepi človek in kegljušče

Ob svetovnem dnevu vida in mednarodnem dnevu bele palice, Lions klubi  Murska Sobota, Gornja Radgona, Lendava/Lendva in  Ljutomer skupaj z Medobčinskim društvom slepih in slabovidnih Murska Sobota vabijo na dogodek pod geslom »SKUPAJ ZMOREMO«. Potekal bo v petek, 15. oktobra 2021 ob 16.30 uri v novih prostorih Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota (Arhitekta Novaka 4).

Pripravljajo kulturno-rekreativni in družabni večer ob vrtnem kegljanju.

Program dogodka:

– prihod in sprejem udeležencev

– pozdravni nagovori in izjava ob svetovnem dnevu vida in mednarodnem dnevu bele palice

– kratek kulturni program – tekmovanje v vrtnem kegljanju med ekipami MDSS MS in pomurskimi lions klubi

– druženje in medsebojna izmenjava izkušenj.

»Pridružite se nam na našem dogodku in med nami boste začutili nepoznane utripe življenja vseh, ki jim izguba vida piše izjemne, svojstvene scenarije za hojo po vsakdanjih poteh« pravijo organizatorji. Zaradi lažje organiziranosti dogodka vljudno naprošamo za poimensko prijavo sodelujočih do torka, 12. oktobra 2021, do 15. ure na GSM društva 041 892 211.

Srečanje bo izvedeno v skladu z zaščitnimi ukrepi NIJZ povezanih z koronavirusom Covid-19. Veselimo se srečanja z Vami in vas lepo pozdravljamo!

Več v priloženem vabilu:  Vabilo 15.10.2021 Skupaj zmoremo (1)

Vljudno vabljeni

Datum: