Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

V Celju bo zopet Lions festival dežnikov

16. 10. 2021 @ 9:00 - 13:00

V Celju bo zoper Lions Festival dežnikov

Lions klub Celje Mozaik v soboto, 16. oktobra dopoldan pripravlja festival dežnikov, ki je v Celju že tradicionalen. Tokrat bodo poleg okrašenih dežnikov, ki jih poslikavajo akademski in ljubiteljski slikarji iz Celja in okolice, ponudili tudi poslikane abažurje – senčila za svetilke.

Zbrana sredstva na festivalu bodo tokrat namenile ostarelim ljudem, ki živijo v hudi gmotni stiski in jim omogočiti obisk frizerja, pedikerja in podobne storitve, ki si jih sami ne morejo privoščiti.

Festival bo potekal v okviru skupne dobrodelne stojnice vseh dobrodelnih društev in klubov v Celju v centru mesta.

Lepo vabljeni vsi Lions člani in ljudje dobre volje, ki želite pomagati” so zapisale članice Lions kluba Celje Mozaik.

Datum:
16. 10. 2021