Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Spletni koncert mladega glasbenika za podporo šolanju v tujini

18. 6. 2021

Tolkala- bobni

Lions Kluba Ljubljana Tivoli vabi na spletni koncert 19-letnega Tilena Zlatnarja, izjemnega mladega talenta.

V Lions klubu Ljubljana Tivoli imamo tradicijo podpiranja mladih glasbenikov, ki brez pomoči ne bi mogli nadaljevati študija. Tilen Zlatnar je pri 19-ih letih že tak mojster na tolkalih, da je povabljen k nadaljevanju študija na Dunaju. Klub ga bo pri študiju podprl.

Vsi lepo vabljeni, da si vzamete čas in poslušate njegov čudoviti koncert ob zaključku šolanja na konservatoriju v Ljubljani. »Nas je prepričal. Če bo tudi vas, vas povabimo k donaciji za njegovo šolanje na DELAVSKA HRANILNICA: IBAN SI56 6100 0001 8874316, BIC HDELSI22.« prijazno vabijo v klubu.

Koncert bo na ogled od petka 18.6.2021 na spletni povezavi, ki jo boste prejeli na vaš elektronski naslov.

PRIJAVA: Za ogled spletnega koncerta se lahko prijavite na e-naslov: sava.sabadin@gmail.com. Dan pred koncertom vam bodo poslali povezavo za ogled.

»Verjamemo, da boste uživali, tako kot smo mi.« še dodajajo prijatelji lionsi iz Lions Kluba Ljubljana Tivoli.

Datum:
18. 6. 2021