Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Praznuj in DEGUSTIRAJ z nami

28. 12. 2020 @ 19:00 - 20:30

Praznujemo – praznuj in degustiraj z nami

Ljudi, ki potrebujejo pomoč, je tudi v našem okolju vedno več. S skupnimi močmi lahko poskrbimo, da vsaj nekaterim olajšamo tegobe vsakdana, zato bomo zbrana sredstva namenili tem otrokom in družinam.

Lions klub Dobrovo je doma v Goriških Brdih, zato je tudi dobrodelno martinovanje, ena naših najbolj prepoznavnih akcij, povezana z vinsko trto in vinom. Letos namesto tradicionalnega martinovanja za vas pripravljamo poseben spletni dogodek – dobrodelno degustacijo vin pod vodstvom vrhunskega in priznanega enologa Darinka Ribolice. Dobrodelni dogodek bo potekal preko platforme Zoom, .28. december 2020, ob 19.uri.

Zakaj ravno 28. december? Ker je ravno na ta dan, pred 21. leti, potekal ustanovni sestanek kluba, praznujemo pa tudi 20 let članstva v Lions organizaciji.

Praznovali bomo s kratko predstavitvijo našega kluba, sledila bo vodena degustacija.

Na dogodek se je potrebno prijaviti preko spletnega obrazca. Donacijo 38 € vplačaš na transakcijski račun Lions kluba Dobrovo SI56 1010 0003 6145 784, namen Donacija priimek.

V izbrano vinoteko, prevzemno točko (Postojna, Koper) ali domači naslov ti bomo poslali paket treh steklenic:

CHARDONNAY BAGUERI, letnik 2016 – velika zlata medalja (Vino Slovenija – Gornja Radgona)

PENEČA REBULA , letnik 2019- eno od najbolj prodajanih penin z živahno svežino

KRASNO RDEČE, letnik 2019 – zvrst Merlot, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc

V ponedeljek, 28. decembra 2020, se ob 19. uri priključiš na Zoom in uživaš.

Vabljeni!

Zlatko Šček, predsednik LK Dobrovo.

Za dodatne informacije smo ti na voljo na dobrovo@lions.si.

Datum:
28. 12. 2020