Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Izobraževanje MEDGENERACIJSKO SODELOVANJE

4. 3. 2021 @ 17:00 - 19:30

medgeneracijsko sodelovanje

Zveza Lions klubov, distrikt 129, Slovenija, vabi vse Lions in Leo na izobraževanje na temo “Medgeneracijskega sodelovanja

Članice in člani Lions in Leo klubov želimo s svojimi aktivnostmi ponuditi prostor za nove izkušnje medgeneracijskega sodelovanja ter za spoznanje, da mora biti človek vse življenje povezan z drugimi generacijami.

Skozi izobraževanje želimo spodbuditi klube za organizacijo aktivnosti medgeneracijskega sodelovanja ter prijazno povabiti tiste člane, ki ste zainteresirani za aktivnosti na področju prostovoljstva in medgeneracijskega sodelovanja, ali pa bi vaše izkušnje bili pripravljeni deliti na izobraževanju.

Želimo vam predstaviti nove vsebine in ideje za izvajanje prostovoljskih in medgeneracijskih aktivnosti ter predvsem priložnost za izmenjavo mnenj in izkušenj.

Izobraževanje bo potekalo v spletnem okolju; podrobnosti najdete v vabilu na seminar Medgeneracijsko sodelovanje. Povezavo z dostopom boste prejeli na dan izobraževanja.

Prijava je obvezna do 26.2.2021 na elektronski naslov lorena.hus@nlzoh.si.

Vabljeni!

Janja Romih, pooblaščenka guvernerja ZLKS za medgeneracijsko sodelovanje