Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

»AKTIVEN ZA DOBER NAMEN«

1. 5. 2021 - 14. 5. 2021

Letak za akcijo Aktivni za dober namen s tekačem in tekstovnim opisom akcije

Lions klubi »Primorske« (Ankaran Istra, Koper Capodistria, Portorož Zarja, Izola Isola, Postojna Proteus, Sežana) organizirajo dobrodelno akcijo »AKTIVEN ZA DOBER NAMEN«. V času od 1.5. do 14.5.2021 zbirajo donacije za opremljanje sobe devetletnika z avtizmom, ki živi z mamo samohranilko v dotrajanem socialnem stanovanju v občini Komen. Akcija potekala na način individualnega športnega udejstvovaje (tek, hoja, kolesarjenje, pohodništvo, …) in zbiranja donacij preko SMS sporočil.

Udeleženci lahko pošljete SMS sporočilo s ključno besedo POMAGAMO10 na 1919 ter na ta način donirate 10,00 EUR za nakup otroške sobe. Vaše fotografije individualnih športnih udejstvovanj in vaša mnenja, ki so namenjeni skupni objavi organizatorjev, lahko posreduje na e-mail naslov (bodiaktiven@2gostuj.com) ali jih objavite sami preko Facebook dogodka.

Vabljeni, da se pridružite dobrodelni akciji in tako skupaj pomagamo polepšati življenje otroku z avtizmom!

Hvala vsem, ki boste pomagali!

Začetek:
1. 5. 2021