Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

102. mednarodna konvencija – Milano 2019

5. 7. 2019 @ 18:00 - 21:00

102. mednarodna konvencija - Milano 2019

Vabimo člane Lions klubov, njihove družine in prijatelje, da se nam pridružijo na stodrugi mednarodni konvenciji LIONS klubov. Še nikoli ni bila mednarodna konvencija tako blizu nas kot v letu 2019. To je odlična priložnost, da doživite utrip mednarodne konvencije. To je tudi priložnsot, da kot delegat kluba neposredno volite mednarodnega predsednika in druge medanrodne funkcionarje.

Milano je samo nekaj ur vožnje tako bodo stroški potovanja še najnižji doslej. Konvencije se bo udeležilo 125 držav iz celega sveta in pričakujejo vsaj 25000 lionov. Konvencija ponuja edinstveno priložnost za nova poznanstva, da spoznate nove klube in njihove projekte.

Za naše člane smo pripravili program in rezervirali 20 dvoposteljnih sob. Jamčimo za cene sob, kotizacija pa se bo z bližanjem dogodka spreminjala. Zato vabimo vse člane, da si preberete program in se prijavite pred 1. januarjem.

Za vsa dodatna vprašanja se lahko obrnete na liona Boruta Šraja.

Prijazno vabljeni!

Nadja Pahor Bizjak