Člani Lions kluba Ljubljana Barje so se v torek, 19. aprila 2022 zbrali v Centru IRIS v Ljubljani. V Centru IRIS so po dveh letih premora ponovno pričeli z organizacijo večerje v temi,  zato v klubi niso oklevali in se hitro prijavili. Večina je prvič doživela takšno izkušnjo, ki pa bo vsem zagotovo ostalo v lepem ter trajnem spominu.

večerja v temi

»Nismo naredili nobene fotografije, saj smo bili v temi, pa tudi časa ni bilo, ker smo bili preveč zatopljeni v tipanje po mizi in okušanje hrane, ki je seveda nismo videli«. Pravijo v klubu. Zelo so pohvalili tudi osebje, ki je bilo izjemno prijazno in ustrežljivo, pa tudi zabavno. Centru Iris so ob tem donirali finančna sredstva, ki jih bodo zagotovo prišla prav.

»Vsekakor vsem priporočamo, da se organizirajo in odidejo na večerjo v temi.« priporočajo v Lions klubu Ljubljana Barje.

0 Komentarjev

1 × two =