Lions klubi Murska Sobota, Lendava, Ljutomer in Gornja Radgona so Medobčinskemu društvu slepih in slabovidnih Murska Sobota, podelili donacijo v višino 1250 evrov. Sredstva bodo namenjena ureditvi zunanjega pokritega prostora, v velikosti 40 kvadratnih metrov, v katerem bodo lahko člani društva sodelovali v posebnih socialnih programih.

Lions pomagali slepim v Murski Soboti

Marja Dolamič, conska predsednica: »Slepi in slabovidni nas učijo svet videti skozi njihove tenkočutne druge sposobnosti, nas videče pa učijo gledati na svet z drugačnimi očmi.«

Predsednik Medobčinskega društva slepih in slabovidnih Vojko Prosen je obljubil, da se bo društvo potrudilo investicijo zaključiti v letošnjem letu, bodo pa morali zbrati še nekaj sredstev.

0 Komentarjev

one × two =