Dragi Lionsi, predsedniki in predsednice Lions klubov,

v izjemno zadovoljstvo nam je, da vas lahko seznanimo, da je za izjemen trud v izvajanju humanitarnih akcij in izpolnjevanju vseh obveznosti do Lions Club International in Distrikta 129, 17 naših klubov na čelu s predsedniki in predsednicami v Lions letu 2020/2021 dobilo priznanje Lions Club Excellence Award.

To so naslednji klubi:

LK ANKARAN ISTRAPredsednik Aleksander Pahor
LK BRNIKPredsednik Primož Stošicki
LK CELJE MOZAIKPredsednica Katja Esih
LK DOMŽALEPredsednik Jurij Srhoij
LK KONJICEPredsednik Primož Punčuh
LK KONJICE VITAPredsednica Nina Malec Poklič
LK KOPER CAPODISTRIAPredsednik Genij Genio Hrvatin
LK LJUBLJANAPredsednik Blaž Banič
LK LJUBLJANA BARJEPredsednik Robert Brezovnik
LK LJUBLJANA VEGAPredsednica Eva Grden
LK LJUBLJANA VIVAPredsednica Bojana Morelj
LK LJUTOMERPredsednik Jernej Zupančič
LK MARIBORPredsednik Aleksander Brunčko
LK PTUJPredsednik Albin Brencl
LK PTUJ PRIMUSPredsednica Danica Turner
LK RIBNICAPredsednik Slavko Lavrič
LK SEŽANAPredsednica Mojca Švara Buda

Čestitamo na izjemnem uspehu, da smo skupaj v zelo zahtevnih razmerah, ko smo se borili s pandemijo, kljub temu uspešno pomagali pomoči potrebnim prebivalcem naše in sosednje države. S tem imajo ta priznanja še večji lesk.

Prav tako vas seznanjamo, da je conska predsednica Leonida Jager dobila zasluženo priznanje za svoje delo in to značko Zone Chairperson Award, za kar ji še posebej čestitamo. Leonida si je to zaslužila za svoje delo conske predsednice, kot tudi zaradi pomoči mnogim Lionom v njihovim vsakodnevnim potrebah, še posebej pa zaradi organiziranja humanitarne pomoči žrtvam potresa v Petrinji na Hrvaškem. Hvala, Leonida.

Vsem nagrajencem še enkrat čestitamo z željo, da nam bodo dober zgled v uresničevanju našega poslanstva in ciljev Lionizma.

Pomagamo iz srca !

DG Nino Maletić

IPDG Danilo Tomšič

Nagrade za odličnost Lions klubov in posameznice v Lions letu 2020/2021 kar 17 klubom in posameznici
Nagrade za odličnost Lions klubov in posameznice v Lions letu 2020/2021 je prejelo kar 17 klubov.

0 Komentarjev

three × three =