»Mladim v Mladinskem domu v Mariboru bi lahko večkrat priskočile na pomoč« so si obljubile članice Lions kluba Maribor Zarja na enem od klubskih srečanj. V dogovoru s strokovnim osebjem doma so zbrale kar nekaj ustrezne mladinske literature za njihovo interno knjižnico. Članici Zvonka in Darja sta se napotili v mladinski dom s temi zbranimi knjigami (zbranih je bilo 65 knjig), članica Mirjana je dodala še unikatne skodelice, prav tako pa se je poskrbelo še za nekaj vitaminov, ki so v teh dneh še kako dobrodošli.

Pika na i tega druženja pa je bil prav gotovo Darjin pudelj Angel, ki je še kako pripomogel k sproščenemu vzdušju in tudi na svojstven način dodal kamenček v mozaiku dobrodelnosti članic Lions kluba Maribor Zarja.

0 Komentarjev