Dragi Lions člani in članice, cenjeni prijatelji!

Konec leta je tudi čas, ko se lahko za nekaj trenutkov ustavimo, razmislimo o sebi, svojih bližnjih in se veselimo prehojene poti. December je tudi čas, ko se okrepi prepričanje, da se moramo veseliti, družiti in biti srečni. Na žalost pa je to tudi čas, ki navrže veliko stisk zato moramo vsi, ki zmoremo, poskrbeti tudi za tiste, ki ne zmorejo sami.

Kljub težkim časom smo uspeli pripraviti številne dobrodelne dogodke, prireditve ter praznične Lions dobrodelne stojnice širom po Sloveniji in vse to izkazuje naše LIONS poslanstvo – služiti in drugim izkazovati sočutje ter pripravljenost pomagati, kar je nenazadnje tudi smisel človekovega življenja. Zavedanje, da smo drug drugemu potrebni, je pravzaprav tisto, ki je zgradilo skupnosti in jih še vedno utrjuje.

Ob vstopu  v novo leto vam med drugim želim, da naj vas tudi v novem letu predanost lionizmu osebno izpolnjuje in naj vam prinaša radost in zadovoljstvo v vaši dobrodelnosti.

Vsem voščim mirne praznike ter ustvarjalno in uspešno leto 2022.

POMAGAMO IZ SRCA!

Nino Maletić, guverner