Tradicionalna božična stojnica Lions kluba Celje Mozaik je v soboto, 18.12.2021, na tržnico privabila številne Celjanke in Celjane, ki so kljub težkim časom znova na široko odprli svoja srca dobrodelnosti. Obiskovalce stojnice je v zameno za donacijo čakala bogata ponudba božičnih dobrot. Poleg domačih piškotov in peciva izpod rok naših članic so letošnjo ponudbo na stojnici namreč dopolnili še pekovski in kvačkani izdelki članic Skupine za socialno aktivacijo albansko govorečih žensk, ki so se pred kratkim povezale s članicami kluba z željo po sodelovanju in vključevanju v dobrodelne aktivnosti.

Zbrana sredstva so v klubu tokrat namenile dvema mladostnikoma, ki ju je življenje že zgodaj postavilo pred najtežje preizkušnje. Z babico namreč živita v težkih razmerah, medtem ko se njuna mamica bori z zelo težko boleznijo. »Upamo, da jima bo naša pomoč vsaj malo polepšala praznike, predvsem pa olajšala življenje v bližnji prihodnosti.« povedo v Lions klubu Celje Mozaik.

0 Komentarjev

three × 3 =