Osrednji nacionalni inkluzivni športni dogodek bo prireditev v Murski Soboti, športna dvorana Osnovne šole 1, 11.12.2021.

Kot soorganizatorji so se dogodku pridružili Lions klubi Pomurja: Lions Klub Murska Sobota, Lions klub Lendava – Lendva, Lions klub Gornja Radgona, Lions Klub Ljutomer.

Sporočilnost in namen organizacije dogodke

Judo zveza Slovenije je vodilna slovenska inkluzivna nacionalna športna organizacija, ki skupaj s soorganizatorji sporoča:

“Obstaja samo ena (mehka) pot, ki daje tak rezultat in tako gradi našo organizacijo in skupnost. To je pot spoštovanja, vključevanja in usklajenega skupnega delovanja. To je pot/način osebnega za korist sočloveka in skupnosti.”

Mreža slovenskih judo klubov na celotnem teritoriju Slovenije deluje kot izjemno pomemben socialno-izobraževalni, vzgojno-humanitarni in športni sistem, ki z vsakodnevno organizirano vadbo juda slovenski družbi prispeva poleg vrhunskih tekmovalnih odličij nemerljivo socialno korist.

Več informacij je v gradivu spodaj.

0 Komentarjev

1 × three =