Člani Lions kluba Nova Gorica so  se odločili, da v sklopu lionistične akcije na področju medgeneracijskega sodelovanja obiščejo stanovalce Doma starejših občanov Medic Hotel Renče.

»Imeli smo res srečno roko in izbrali prav poseben trenutek – starejše je namreč obiskal pravi sveti Miklavž s spremstvom angelov, pa tudi parkelj ni manjkal.« so bili navdušeni Lions.

S tamkajšnjim domom dihajo tudi učenci Osnovne šole Renče, ki se udeležijo vsake prireditve, da varovancem polepšajo dan. Letos so se jim pridružili tudi člani Lions kluba Nova Gorica.

Z največjo možno mero varovalnih ukrepov in v varni razdalji so z nekaterimi stanovalci doma tudi pokramljali.

»Vsi upamo, da se bo prijetno druženje nadaljevalo naslednje leto in da bo pomlad prinesla samo toplo sonce in rožice.« so zapisali v klubu.

Obiskali starejše občane v domu skupaj z Miklavžem

0 Komentarjev

six + twelve =