Kot že vrsto let zapored, je tudi letos članica Lions kluba Maribor, Zarja Romana Kancler (direktorica Groupe SEB Slovenija) organizirala dobrodelno “prodajo” malih gospodinjskih aparatov ter gospodinjske posode in pripomočkov podjetja SEB (Tefal, Rowenta, Wmf, Krups).

Ker je akcija zelo poznana pri vseh treh mariborskih Lions klubih, je bila udeležbe precejšnja in so si tako članice in člani z donacijo nabavili precej artiklov za božično-novoletna darila kot tudi za lastno uporabo. Na ta način zbrana sredstva pa je podjetje doniralo Lions klubu Maribor Zarja za pomoč otrokom v materinskih in mladinskih domovih ter za otroke iz socialno šibkih družin.

»Skupaj s podjetjem Groupe SEB Slovenija bomo lahko ponovno prižigali iskrice veselja v očeh obdarovanih otrok in mladostnikov« so zapisali v Lions klubu Maribor Zarja.

0 Komentarjev

four × 3 =