Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Zaključna prireditev in razstava mednarodnega natečaja PLAKAT MIRU

7. 3. 2020 @ 10:00 - 12:00

Spoštovani,
vabimo vas na OTVORITEV naše zaključne razstave v SOBOTO, 7. marca 2020 ob 10. uri v Mariboru, v Narodnem domu.
Slovenski Lionsi sodelujemo v mednarodnem natečaju Plakat miru že uspešnih 23 let. Letos je sodelovalo 38 Lions klubov in 121 osnovnih šol ter skupno kar 1500 otrok. Prejeli smo več kot 130 likovnih del, med katerimi smo izbrali 24 finalistov. Natečaj Plakat miru zadnja leta uspešno vodi pooblaščenka guvernerke za Plakat miru Darja Delavec.

Veselimo se naše skupne zaključne prireditve. Za OTROKE smo pripravili zanimiv program in ogled mesta Maribor. Vsi mladi ustvarjalci bodo prejeli spominska darila in priznanja, prvi trije pa tudi nagrade.  Za glasbeno popestritev bodo poskrbele učenke OŠ Draga Kobala.Po štajerski prestolnici, kjer raste najstarejša vinska trta na svetu, se bodo finalisti popeljali z vlakcem »Jurček«.

Vljudno prosim koordinatorje, da posredujete vabilo mentorjem, otrokom in tudi staršem, da jih nagovorite, da se dogodka udeležijo.
Prosim, da vašo UDELEŽBO sporočite pooblaščenki Darji Delavec na dadelavec@gmail.com do 2.3.2020 zaradi lažje organizacije ogleda mesta Maribor!
Prisrčno vabljeni!

Datum: