Loading Dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Veliki dobrodelni Lions ples LK Ljubljana bo 26. marca 2022

26. 03.

Veliki dobrodelni Lions ples LK Ljubljana bo 5. marca 2022

Vabljeni na 23. Veliki dobrodelni Lions ples, ki ga po dveh letih številnih ukrepov in omejitev ponovno organizira Lions klub Ljubljana, v soboto 26. marca 2022 v Cankarjevem domu (prestavljen iz 5. marca).

Na dobrodelnem dogodku zbrana sredstva bodo namenjena varovancem Centra za usposabljanje, delo in varstvo Dolfke Boštjančič; članom Združenja gluhoslepih Slovenije Dlan in družini matere samohranilke z dvema otrokoma iz okolice Ljubljane.

Za plesno glasbo bo poskrbela izjemna Alenka Godec s svojimi odličnimi glasbeniki, dogodek pa bo povezovala najboljša odrska gostiteljica Bernarda Žarn.

Dogodek bodo obeležili v duhu prihajajoče pomladi, novega življenja, toplejšega sonca, optimizma, pa tudi številnih praznovanj, ki nam jih ponuja marec. Marsikdo namreč pravi, da je to najboljši mesec v letu.

»Skupaj z vami in Leo klubom Ljubljana ga lahko naredimo nepozabnega, saj bomo povezani in prepleteni pomagali drugim.« vabijo v Lions klubu Ljubljana.

Prijave in dodatne informacije na naslovu:  tina.kocijancic@gmail.com

Organizacijski odbor VDLP, Lions klub Ljubljana

Datum: