Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

VABILO na PR izobraževanje Z MEDIJI

30. 9. 2020 @ 16:00 - 20:00

Spoštovani,

učinkoviti odnosi z javnostmi so ključni za našo organizacijo Lions Slovenija. Zato vas vabimo na PR izobraževanje “Učinkovito komuniciranje v lionizmu”, ki bo 30. septembra 2020 ob 16. uri v Cankarjevem domu v Ljubljani. PRIJAVA.

Delavnico bo vodila Maja Krušič Šega, pooblaščenka guvernerja za odnose z javnostmi. Družbena omrežja bo osvetlila Darja Delavec.

Z nami bodo tudi 3 uspešne dame medijskega sveta:

• *Bernarda Žarn, priznana voditeljica TV Slovenija, moderatorka in voditeljica številnih prireditev in dogodkov.
  • Monika Tavčar, dolgoletna urednica informativnega programa na Radio 1, danes novinarka TV Slovenija, moderatorka in voditeljica prireditev.
  • Ksenja Tratnik, urednica multimedijskega centra na TV Slovenija, pred tem novinarka časnika Financ.

Prijave na dogodek so obvezne na PRIJAVA.  Ker je število mest omejeno, se čimprej prijavite. Kotizacije za dogodek ni.

Kaj bomo postavili v ospredje?

• Glavne zakonitosti uspešnih odnosov z javnostmi v klubu in na distriktu.
  • Ključna komunikacijska orodja in tehnike: Kako in kaj do uspeha?
  • Organizacijo uspešnega dogodka, ki je medijsko odmeven in prepoznaven.
  • Učinkovite odnosi z mediji: Kako napisati sporočilo za javnost, ki je objavljeno in podati jasno izjavo za radio in televizijo
  • Zakonitosti komuniciranja na družbenih omrežjih.

Ne pozabimo, samo skupaj lahko učinkovito komuniciramo USPEŠNE DOBRODELNE ZGODBE LIONIZMA. Podroben program si oglejte tukaj Program PR izobraževanja 2020

Za vsa dodatna vprašanja ali informacije vam je na voljo organizatorka delavnice Maja Krušič Šega, 051 367 733.

Se veselimo izobraževanja z vami!

Program PR izobraževanja 2020

Datum: