Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Vabilo na POMLADNI VEČER

23. 3. 2023 @ 8:00 - 17:00

Lions klub Kamnik vas prijazno vabi na tradicionalni POMLADNI DOBRODELNI VEČER, ki bo letos 24.3.2023 v Gostilni REPNIK, Vrhpolje pri Kamniku.

Vse, ki nas druži prijateljstvo in zaupanje v dobro, vabimo na prav poseben večer, ki ga bomo začeli s sprejemom ob  19. uri, ter nadaljevali s slavnostno večerjo in plesom ob  spremljavi glasbenika Janeza Repnika.

Prispevek 60 € vključuje pijačo dobrodošlice, slavnostno večerjo in druženje ob živi  glasbi.

Izkupiček večera bomo podarili Društvo SOŽITJE Kamnik – društvo za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju, za nakup orodja za obdelavo lesa. Na ta način bomo pomagali, da bodo lažje izdelovali lesene izdelke.

Na večeru bomo tudi zbirali prispevke in prisotnim delili srečo s srečelovom, zato bomo hvaležni, če prispevate svoje izdelke ali storitve za ta namen, lahko pa ste tudi SPONZOR VEČERA.

Prispevek lahko nakažete kot DONACIJO PRAVNE OSEBE:

Donacija 180 eur – ZELENA sponzorska donacija in obenem večerja za dve osebi.

Donacija 250 eur – MODRA sponzorska donacija in obenem večerja za tri osebe.

Donacija 320 eur – RDEČA sponzorska donacija in obenem večerja za štiri osebe.

Donatorje bomo na njihovo željo posebej  omenili in predstavili.

Donacijo, ki se lahko za humanitarni namen skladno z davčno zakonodajo upošteva kot davčna olajšava, vsaj 7 dni pred dogodkom nakažite na TRR Humanitarno društvo Lions klub Kamnik, odprt pri NLB: SI56 0231 2025 4445 171, namen: Pomladni večer 2023.

Za vse dodatne informacije in rezervacije vam je na voljo Barbara Božič na mailu barbara.bozic.bb@gmail.com in telefonu 040 500 684.

Toplo vabljeni, da skupaj obogatimo življenje varovancev Sožitja Kamnik.

predsednik Ivan Hribar

Lions klub Kamnik