Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

23. 10. 2021 @ 15:00 - 19:00

Tradicionalni teniški »Šampanjc« turnir v dvojicah

Lions klub Ljubljana Forum in Leo klub Ljubljana bosta sodelovala na dobrodelnem tradicionalnem teniškem »šampanjc« turnirju v dvojicah, saj bosta na njem izvedla srečelov v dobrodelne namene. Turnir bo tokrat potekal v organizaciji ŠK Virtus in družbe ProTenis.si.

Na teniški turnir so vabljene teniške igralke in teniški igralci.

KDAJ: Turnir bo potekal v soboto, 23. 10. 2021, z začetkom ob 15. uri.

KJE: Na igriščih Millenium v BTC, Ljubljana, Španska ulica 5, Ljubljana.

ZAKAJ: Zaradi druženja ljubiteljev tenisa in ljudi dobre volje.

PRIJAVA: Prijavite se lahko na številki: – 041 322 603 (Stojan), – 041 329 306 (Samo), ali pa na e-mail: info@protenis.si ali predsednik.virtus@gmail.com.

Prijave so možne do srede, 20. 10. 2021 do 12h, saj bo to precej olajšalo organizacijo turnirja.

Vsak udeleženec bo ob prihodu prispeval 20,00 evrov.

Prispevek vključuje igro in okusen obrok hrane, ki bo ob sproščenem športnem druženju na voljo v Watch Baru v prostorih teniškega centra Millenium BTC.

Dogodek bo imel tudi humanitarno noto, saj bo vzporedno izveden tudi dobrodelni Lions srečelov v organizaciji Leo kluba Ljubljana in LK Ljubljana Forum.

Izkaz PCT: Glede na zahteve veljavnih predpisov je pogoj za igranje izpolnjevanje pogoja PCT.

Datum:
23. 10. 2021