Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

PRILOŽNOST v SREDO: Eden najboljših predavateljev Niels Schnecker o učinkovitem Lionizmu

30. 11. 2022 @ 19:00

Spoštovani Lions,

Za vas smo pripravili posebno presenečenje – uspeli smo prepričati enega izmed najboljših predavateljev v LCI, Nielsa Schneckerja, da nam predstavi »Priložnosti za učinkovitejše delovanje lionizma« – možnosti pridobivanja novih članov, ideje in način ustanavljanja novih klubov, motiviranje obstoječega članstva.

Z nami bo 30.11.2022 ob 19.uri preko povezave Zoom. Interaktivno predavanje, v katerem bo Niels odgovoril na številna vaša vprašanja, bo potekalo v Angleščini.

Spoštovani Lions, dejstvo je, da je za uspešno delovanje naše organizacije in izvajanje humanitarnih aktivnosti, nujno pravo znanje, energija ter dobro vzdušje v klubih. Za našo prihodnost pa pridobivanje novih članov, ki bodo čutili pripadnost lionizmu in seveda motiviranje obstoječih. Pretekle izkušnje so pokazale, da je za uspešno prihodnost nujno sodelovanje in povezovanje ter učenje od najboljših.

Zato bo z nami Niels Schnecker,  dolgoletni predavatelj LCI, izjemen motivator, nosilec certifikata LCIP (Lions Certified Instructor Program), ima veliko lionistično širino in znanje, lahko mu boste postavili tudi vprašanja.

Izobraževanje je namenjeno predsednikom, podpredsednikom, PR pooblaščencem, vodjem akcij,  tajnikom, članom kabineta guvernerja in vsem drugim lionom, ki želijo tudi sami pridobiti motivacijo za nadaljnje delo.

Ker Niels tudi iz naše strani pričakuje najboljše, verjamem, da boš z nami. Prosimo, prijavite se čim prej na povezavi , po prijavi boste prejeli dostop do predavanja.

Za vsa dodatna vprašanja ali informacije vam je na voljo organizatorka dogodka Lorena Hus, GLT koordinatorka, 041 650 211

Datum:
30. 11. 2022