Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Vabilo na 18. Lions Obarijado

11. 2. 2023

Vabimo vas na 18. Lions Obarjado, ki bo v soboto, 11. februarja 2023, na Novem trgu na Ptuju, s pričetkom ob 9. uri.

Dobrodelno prireditev, ki jo organizira Lions klub Ptuj, obišče vsako leto več tisoč ljudi, ki s prostovoljnimi prispevki pomagajo. 18. Lions Obarjada pa se seli med ljudi, na novo lokacijo – na Novem trgu.

Tudi tokrat bomo z okusnimi obarami zbirali dobrodelna sredstva, ki bodo namenjena:

• družini, ki ji je požar uničil stanovanje, za šolanje nadarjenih otrok,
  • za pomoč družinam, ki so se znašle po ne lastni krivdi v socialni stiski ter
  • za nadaljevanje projektov, ki se izvajajo v klubu.

Bodite z nami na edinem dogodku, ki daje našemu tradiconalnemu kurentovanju dobrodelni pridih. Bodite z nami v soboto, skupaj bomo pomagali in  doživeli utrip pustnih prireditev na ptujskih ulicah in trgih. Spoznali boste mesto, ki letos obeležuje 63-letnico kurentovanja na Ptujskem.

Se veselimo druženja.

Datum: