Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Martinovanje v Goriških Brdih

10. 11. 2018 @ 18:00 - 21:00

Martinovanje v Goriških Brdih

Vinska trta se odeva v škrlatne barve. Trsi, ki so jih pridne briške roke negovale celo leto, so obrodili. V sodih zori izjemen vinski letnik. Ob svetem Martinu se bo mošt spremenil v vino.

Ob tem vinskem prazniku bomo člani Lions kluba Dobrovo v Brdih organizirali tradicionalno martinovanje sredi Goriških Brd. Zato prisrčno vabimo vse lionke in lione in njihove prijatelje na družabno srečanje in sproščeno martinovanje v soboto, 10. novembra 2018, v dvorani Vinske kleti “Goriška Brda”.

Namen srečanja je praznovanje novega vina, druženje članov in prijateljev lionizma in uresničevanje dobrodelnih ciljev z zbiranjem sredstev za njihovo izvedbo.

Prijave in informacije hedvika.jelincic@siol.net

Utrinke s prejšnjih martinovanj si lahko ogledate v fotogaleriji http://www.lions-dobrovo.si/gallery.php

Datum:
10. 11. 2018