Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Maraton z dušo v Slovenskih Konjicah

25. 9. 2022

Vabilo Maraton z dušo v Konjicah

Članice Lions kluba Konjice Vita tudi v tem letu dobrodelno sodelujejo s Konjiškim maratonom, ki bo tokrat v nedeljo, 25. septembra 2022.

V lanskem letu so Vite z aktivnostmi na maratonu (prodaja štartnin ter dobrodelno stojnico s priboljški za (PO)MOČ) zbrale dovolj sredstev, s katerimi so omogočile aktivne športne počitnice z udeležbo na Multišportnem kampu kar 8 otrokom iz socialno ogroženih družin. Cilj je, da letos isto omogočijo vsaj toliko, če ne še več otrokom.

Tisti, ki t.i. “Maratona z dušo” še ne poznate, je ta vsesplošno prepoznan po razgibani trasi, odličnemu vzdušju na in ob progi, ter lepimi darilnimi paketi, ki so jih deležni tekači. In Vite imajo zanj tokrat na voljo

• 30 štartnin
  • za tek na 5, 10 ali 21 kilometrov.

Dobrodelna štartnina pride 35 € na osebo, od katere del bo namenjen za aktivne počitnice otrok iz socialno šibkih družin na Multišportnem kampu.

»Verjamemo, da je med vami kar nekaj tekačev ali poznate kakšnega, ki bi z udeležbo na t.i. “Maratonu z dušo”, naredil nekaj zase in bil hkrati tudi dobrodelen. Zato vas vabimo k prijavi.« pravijo v klubi

Prijave zbirajo preko naše elektronske pošte: konjice.vita@lions.si do zapolnitve mest

V prijavo je potrebno navesti:

• Katero dolžino želite preteči (5, 10 ali 21 km)
  • ime in priimek
  • Naslov
  • Datum rojstva (za kategorizacijo)
  • elektronski naslov,
  • kontaktno telefonsko številko (za SMS z rezultatom po tekmi),
  • spol ter konfekcijsko številko majice.

S skupnimi močmi lahko otrokom pričaramo nepozaben teden

Lepo vas pozdravljam.

Nina Malec Poklič