Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Lions ski open

18. 2. 2023

Vabimo vas na tradicionalni, že 19. dobrodelni veleslalom Lions Ski Open, ki bo 18. februarja v Kranjski Gori.
Ljubit3elji smučanja in dobrodelnosti vabimo na Lions ski open, s katerim bomo pomagali predvsem socialno ogroženim družinam in starostnikom, vključno s podporo paliativni oskrbi. Že tradicionalno pa bomo nekaj sredstev namenili v pomoč osebam s pridobljenimi možganskimi poškodbami, mladim slepim športnikom in zmanjševanju lakote.
Gre za odlično priložnost za druženje, za lionse z družinami in prijatelje lionizma ali morebiti za team building vašega podjetja, ali na smuko s prijatelji. Ob veleslalomu bodo poskrbeli tudi za odličen glasbeni program.
Prehodni pokal bo šel v roke najboljšemu Lions ali Leo klubu, na naši stojnici pa bodo udeleženci lahko s precejšnjo ugodnostjo kupili smučarsko vozovnico ter ob tem prejeli še gratis srečko, od katerih vsaka zadane! Bogat srečelov ponuja vrhunske smuči ELAN z okovjem, ure Lencia Zlatarne Celje, darilne bone in še mnoge privlačne nagrade!
Za vse dodatne informacije so na voljo na spletni strani www.lionsbledgolf.si ali na telefonu +386 41 640 574.
vabljeni

Datum: