Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Izobraževanje za medgeneracijsko sodelovanje

10. 2. 2022 @ 17:00 - 19:00

seminar medgeneracijsko sodelovanje

Vabljeni vsi Lions član na SPLETNO izobraževanje, ki bo potekalo v četrtek, 10. 2. 2022 od 17.00 do 19.00 ure na temo “Izobraževanje za medgeneracijsko sodelovanje” preko aplikacije Zoom.

Vsebina izobraževanja:

1. Predstavitev potreb gluhih in naglušnih, s poudarkom na starejših: Matjaž Juhart, sekretar Zveze gluhih in naglušnih Slovenije
  2. Predstavitev potreb gluho slepih oseb: dr. Simona Gerenčer, Združenje gluhoslepih oseb, DLAN
  3. Dobre prakse Lions in Leo klubov
  4. Delavnica: Ali Lions prireditev lahko izkoristimo tudi za medgeneracijsko sodelovanje? – delavnico bo vodila Lorena Hus, GLT koordinatorka

Izobraževanje za medgeneracijsko sodelovanje  Izobraževanje za medgeneracijsko sodelovanje

Izobraževanje za medgeneracijsko sodelovanjePovezava na Zoom srečanje bo članom preko predsednikov klubov posredovana na dan izobraževanja. Rezervirajte si čas.

Izobraževanje bo vodila: Janja Romih, pooblaščenka za medgeneracijsko sodelovanje.

Slovenski Lioni svoje aktivnosti na področju medgeneracijskega sodelovanja  v lionističnem letu 2021/2022 usmerjamo v:

• osveščanje o problemih starejše generacije in opozarjanje na nujne spremembe, ki jih zahtevajo spremenjene demografske razmere ter v
  • izvajanje aktivnosti, ki povezujejo več generacij, s poudarkom na pomoči starejšim, kot prostovoljci ali organizatorji zbiranja dobrodelnih sredstev.

Lepo vabljeni.

Vabilo na Lions seminar medgeneracijsko sodelovanje

Vabilo na Lions spletno izobraževanje Medgeneracijsko sodelovanje

Datum: