Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Domu starejših Novo mesto smo podarili in nasadili 900 bršljink in 6 kanadskih javorjev

13. 4. 2019 @ 8:00 - 17:00

Vreme nam je bilo na Dolenjskem v soboto, 13. aprila 2019 naklonjeno. Tako smo lahko novomeški Lioni tudi letos Domu starejših Novo mesto podarili in hkrati skupaj z zaposlenimi zasadili 900 bršljink v 300 balkonskih korit.

Hkrati smo posadili tudi 6 novih kanadskih javorjev v t.i. Lions drevored, skupaj zdaj šteje že 26 dreves. Korita z rožami bodo ponovno okrasila dom, predvsem pa pričarala lepe in cvetoče dni starostnikom. Hkrati vsako leto – letos so bili raje na toplem – pri urejanju okolice doma in gredic, sodelujejo tudi varovanci. Zato so nam tokrat še izdatneje pomagali tudi zaposleni.

Balkonsko cvetje in zemlja ter drevesa in seveda naše delo, so donacija Lions kluba Novo mesto starejšim občanom in ponavadi sovpada z Dnevom zemlje.

Datum:
13. 4. 2019