Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Dobrodelno Martinovo druženje v Goriških Brdih

13. 11. 2021 @ 8:00 - 18:00

Odpoved martinovanja

DOGODEK JE ZARADI SLABŠANJA EPIDEMIOLOŠKE SLIKE ODPOVEDAN.

Časi se spreminjajo, tradicija se nadaljuje.

Po dveh letih sobivanja z novim korona virusom, z obdobji ustavitve javnega življenja, omejitvami gibanja in druženja – je prišel čas, da se ponovno srečamo v Goriških Brdih!

Člani Lions kluba Dobrovo vabimo na dobrodelno Martinovo druženje, ki bo potekalo v soboto, 13. novembra 2021, s pričetkom ob 18. uri, v dvorani Vinske kleti Goriška Brda, na Dobrovem. Ob tej priložnosti člani Lions kluba s partnericami in partnerji z veseljem kuhamo in strežemo domače dobrote ter jih še z drugimi specialitetami ponudimo našim gostom. Seveda bo na voljo pokušina vin letošnjega izjemnega vinskega letnika, za zainteresirane pa tudi voden ogled kleti.

Zbrana sredstva bomo namenili v sklad za štipendiranje in podporo in pomoč mladim.

Prijave in informacije na: hedvika.jelincic@siol.net

Kozarček vina in družba prijateljev naredita večer topel, prijeten, pester in raznolik.

Vabljeni ste, da s seboj prinesete klubski prapor.

Skladno s trenutnimi razmerami morajo udeleženci izpolnjevati PCT pogoj, saj bo druženje potekalo v zaprtem prostoru.

Datum:
13. 11. 2021