Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

DOBRODELNI TURISTIČNI LIONS RALLY DOLENJSKA

14. 4. 2018 @ 18:00 - 21:00

DOBRODELNI TURISTIČNI LIONS RALLY DOLENJSKA

Krki zaključili v kmečkem turizmu v Podbočju.
s še eno »preizkušnjo« pred nov tovarno TPV v Veliki Loki.
Več podrobnosti:
si sledimo v razmaku 1 minute.
vabljeni, vendar v tekmovanjih ne sodelujejo.
16 do 17 ure.
Donacija:
priporočljivo 70 EUR na vozilo, (35 EUR na posameznika, voznik + sovoznik),
PRIJAVE: na mail: mitja.kosak@solos.si ali na spletni strani
Nekaj podatkov, slik in drugega lahko preberete tudi na naši posebej za to narejeni spletni strani:
Mitja Košak, (M: 031 366 222)
Lions klub Ljubljana Barje,
Dunajska cesta 114,
1000 Ljubljana, e- naslov: mitja.kosak@solos.si
Predsednik Lions kluba

Vabimo vas, da se nam 14.04.2018 pridružite na rallyju, na katerem lahko sodeluje vsak,ki tudi sicer vozi avto. Brez skrbi, gre ta turistični rally, ne bomo dirkali po cestah,upoštevali bomo vse predpise in po cesti vozili tako, kot tudi sicer – varno in preudarno. Napostankih pa se bomo družili in opravljali spretnostne preizkušnje. Potna knjiga, narejena povseh pravili rally tekmovanj nas pelje po čudovitih (in za marsikoga neodkritih) poteh. Lani smo uspešno pripravili pot med Novim mestom, Paho, Pleterji in preko Kostanjevice naKrki zaključili v kmečkem turizmu v Podbočju.

Letos pa gremo izpred TPV (kjer je štart in prva preizkušnja) preko Šmarjeških Toplic do Gradu Struga, od tam pa do Gradu Klevevž (izvir tople vode). Šentrupert nas bo očaral z Deželo kozolcev. Tam smo tudi blizu Nebes, vendar se peljemo do Pekla in nato zaključimos še eno »preizkušnjo« pred nov tovarno TPV v Veliki Loki.

Več podrobnosti:

Prihod 9.30 na parkirišče pred TPV, Kandijska cesta 60, Novo mesto, kjer bomo opravili»verifikacijo«, spili kavo, se okrepčali in pripravili na štart prvih vozil, ki bodo odpeljali proti Otočcu po začrtani trasi. Štart: ob 10:00! Prva vozila gredo na pot pol ure kasneje, potem pasi sledimo v razmaku 1 minute.

Kdo lahko sodeluje: Člani Lions klubov, njihovi prijatelji in vabljeni, ki imajo vozilo zurejenimi dokumenti in veljavnim vozniškim dovoljenjem. (Vozniška in prometna sta pogoj).Vsako vozilo predstavlja posadka, sestavljena iz voznika in sovoznika. Sopotniki so prav takovabljeni, vendar v tekmovanjih ne sodelujejo.

Hrana: zajtrk pri TPV, piknik/malica v Klevevžu, zaključek pa je predviden v gostilni okoli16 do 17 ure.

Donacija:

priporočljivo 70 EUR na vozilo, (35 EUR na posameznika, voznik + sovoznik),sopotniki 25 EUR; šoloobvezni sopotniki 10 EUR (toliko nas namreč stane večerja). Podjetja, ki bi želela prijaviti svoje vozilo, kot podjetje 120 EUR. Možnost sponzorskih objavv gradivih, delitev promocijskega materiala. Za to opcijo me prosim kontaktirajte.

PRIJAVE:

na mail: mitja.kosak@solos.si

ali na spletni strani http://mitjakosak.wix.com/turisticni-rally kjer si lahko preberete tudi nekaj podatkov in ogledate slike preteklih rallyjev.

Vabljeni! Upamo, da se vidimo.

Mitja Košak, (M: 031 366 222)

Lions klub Ljubljana Barje, Dunajska cesta 114,1000 Ljubljana,

e- naslov: mitja.kosak@solos.si