Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Dobrodelni koncert Uroša Perića za počitnice otrok

23. 4. 2019 @ 19:30 - 22:00

Lions klub Celje Mozaik organizira letni dobrodelni koncert Uroša Perića Perryja, 23. aprila 2019 ob 19:30 v Celjskem domu.  Z zbranimi sredstvi od vstopnine bo LK Celje Mozaik omogočil  počitniško letovanje otrokom, ki živijo v velikih socialnih stiskah.

Uroš Perić Perry je Celjan, svetovno znan glasbenik, katerega koncert se preprosto ne sme zamuditi. Poznan je po svojih odličnih interpretacijah skladb iz zlate dobe bluesa, soula, ter jazza. V sebi je odkril črnsko dušo legendarnega Raya Charlesa. Uroš s petjem in igranjem klavirja ter značilnim pozibavanjem pri občinstvu vedno izzove burne aplavze. S simpatičnim, širokim nasmehom in karizmatično osebnostjo še dodatno navdušuje občinstvo vseh starosti. V živo je nastopil na ‘Tribute to Ray Charles’, ki se je zgodil ne dolgo po Charlesovi smrti leta 2004. S svojimi nastopi razgreva občinstvo po Evropi, Afriki in ZDA.

Vstopnice so na voljo:

Datum: