Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

DOBRODELNI KONCERT POZDRAV POMLADI

18. 3. 2020 @ 20:00 - 22:00

eur16,00

Lions klub Nova Gorica in LEO klub Nova Gorica – Vogrsko v sodelovanju z Medobčinskim društvom slepih in slabovidnih Nova Gorica in Kulturnim domom Nova Gorica vabi na

DOBRODELNI KONCERT POZDRAV POMLADI

v sredo, 18. 3. 2020 ob 20.00h v veliki dvorani Kulturnega doma Nova Gorica

Aleš PLUT (glavni vokal, tolkala) Tomaž ŠULN (kitara, tamburin in spremljevalni vokal) Marko ŠUŠTERŠIČ (harmonika in spremljevalni vokal) Tomaž ZORKO (kontrabas in spremljevalni vokal) so “Etno banda Poseben gušt”. Izvajajo izključno pesmi Iztoka Mlakarja. Na čelu bande je z originalnim in avtentičnim glasom vrhunski imitator, vokalist in interpret Iztokove poezije, ki ga spremljajo kitara, harmonika in kontrabas. Glasba je interpretirana delno govorno in delno s petjem, lahko bi rekli v obliki šansonov.

Zbrana sredstva bodo namenjena za program “Odpravljanje gibalnih in komunikacijskih ovir za slepe in slabovidne na Severnem Primorskem”.

Naš medijski pokrovitelj je Radio Robin.

Datum:
18. 3. 2020
Čas:
Cost:
eur16,00
Dogodek kategorija:
Dogodek Tags:
, ,
Spletna stran

Organizatorji

Lions klub Nova Gorica in Leo klub Nova Gorica – Vogrsko
Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Nova gorica