Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

8. tradicionalna novolnetna dražba

16. 12. 2018 @ 18:00 - 21:00

8. tradicionalna novolnetna dražba

Vse udeležence dražbe vabimo, da donirajo predmete ali storitve, ki bi se jim bili pripravljeni odpovedati v dobrodelne namene in bi bili zanimivi za ostale udeležence. Vrednosti doniranih predmetov niso omejene in so prepuščene posameznikovi izbiri.

Udeleženci bomo za predmete ali storitve licitirali na tihi dražbi, posebej izbrane predmete pa bomo licitirali na klasični licitaciji. Predmeti primerne velikosti bodo razstavljeni in si jih boste lahko ogledali, izlicitirane boste po dražbi tudi vzeli s seboj. Da bomo lahko pravočasno pripravili gradivo, udeležence srečanja prosimo, da oddajo predloge, opise, fotografije in okvirne vrednosti donacij čim prej, najpozneje do 1. decembra 2017 na e-naslov: davor.grobelnik@how-to.si

Prispevek za srečanje znaša 35 evrov in vključuje vse materiale za dražbo, kozarec penine za dobrodošlico in gurmansko večerjo s kozarcem pijače. Vse sodelujoče prosimo, da nakažejo prispevek na račun Lions kluba Ljubljana Tivoli (DH) št SI56 6100 0001 8874 316 ali denar prinesejo na dan srečanja. Kontaktna oseba za prijave in druge informacije je tajnik kluba Vid Pavlica: (vid.pavlica@gmail.com)

Prosimo vas, da pohitite s prijavami, število mest je omejeno.

Kraj: City hotel; Čas: sobota, 17.12.2016, ob 19. uri
Namen: nakup dostavnega vozila zavodu Pod strehco
Prispevek: 35 evrov
Oblika dražbe: tiha dražba in klasična licitacija (udeležence vabimo, da donirajo predmete in storitve za dražbo)