Loading dogodki

« Vsi dogodki

• Ta dogodek je že bil izveden.

Dobrodelni koncert LK Škofja Loka

1. 2. 2020 @ 19:00

Lions klub Škofja Loka vabi na tradicionalni dobrodelni koncert, s katerim zbiramo sredstva, ki jih namenjamo pomoči slepim in slabovidnim ter ljudem, ki so se znašli v stiski.

V sedemnajstih letih našega delovanja nam je na tak način in preko drugih akcij uspelo zbrati že preko stodeset tisoč evrov, vsa sredstva pa so šla vedno v prave roke, saj sami izbiramo prejemnike, ki jih v svojem okolju dobro poznamo.

Naši dobrodelni koncerti so vedno tudi odlične glasbene prireditve. Tokratni dobrodelni koncert, ki bo v soboto, 1. februarja 2020, ob 19. uri v Športni dvorani Trata v Škofji Loki, smo poimenovali »POMAGAJMO SKUPAJ«. Nastopili bodo Vlado Kreslin, Eva Černe in Policijski orkester.

Vabimo vas, da se kot sponzor pridružite dobremu namenu in skupaj z nami soustvarite nepozaben večer, s katerim bomo lahko marsikomu pričarali nasmeh na obraz.

Datum:
1. 2. 2020