Udobno, brez stresa na cesti in vsak na svojem domačem stolu smo se v četrtek 14.5. ob 20. uri dobili na tretjem sklopu usposabljanja za nove predsednike Lions klubov. Organizatorka  je bila Lorena Hus, GLT koordinatorka, usposabljanje je vodil  Aleš Podrekar, GMT koordinator, prisotna je bila guvernerka in prvi vice guverner.  Pogovarjali smo se o vodenju kluba, nalogah predsednika, tajnika in zakladnika, o klubskih srečanjih. 25 udeležencev povezanih z Lions energijo, čeprav preko WIFIja.  Izmenjava izkušenj, ko se vsi učimo delovati v drugačnih pogojih, kreativnost je zelo dobrodošla, vsaka izkušnja zanimiva in koristna za vse.

Prvi vice guverner je napovedal, da dobro kaže tudi z družabnim delom usposabljanja in naših srečanj, junija morda usposabljanje v živo.

Naslednje usposabljanje bo v četrtek, 22.5. ob 20 uri. Vabimo vse bodoče rpedsednike, ki še niste z nami, da se obrnete na Loreno Hus na lorena.hus@nlzoh.si ali na tel 041 650 211. Vabljeni!