Članice LK Celje Mozaik, podružnični klub Panonke in LK Celje so obiskali pobrateni Lions klub Zadar. Udeležile so se dobrodelnega koncerta klape Intrade, obiskale otok Pag in njihove soline, najstarejši oljčni nasad na Hrvaškem in mesto Zadar.

Čudovito druženje s prijatelji iz lions klubov Zadar in Luca iz Šibenika so zaokrožili s sprejemom novih članic, obiskom hrvaške guvernerke Marinele Rosso ob dalmatinski glasbi in nastopu operne pevke Nere Gojanović, sicer članice Lions kluba Zadar.

Gostiteljem so predale tudi donacijo za njihove akcije. Mednarodna direktorica Lorena Hus pa je podelila priznanja mednarodnega predsednika LCI A.P.Singh-a.

Obisk je še dodatno utrdil vezi med pobratenima kluboma ter potrdil skupno zavezanost vrednotam prijateljstva, dobrodelnosti in mednarodnega sodelovanja. Naslednje srečanje bo v Celju.

Kategorije: NoviceSlider

Stran postavil in vzdržuje Madbox
Pregled zasebnosti

To spletno mesto uporablja piškotke, da vam lahko zagotovimo najboljšo možno uporabniško izkušnjo. Več o piškotkih.