Aktiven zaključek leta Lions kluba Kamnik s prireditvama  Pomladni večer in Tečem da pomagam.
Lions klub Kamnik je ob zaključku lionističnega leta priredil tradicionalni dobrodelni Pomladni večer na Zapricah!
Predsednik Matevž Bergant je predal vodenje kluba Urši Golob, župan Matej Slapar jih je nagovoril s svojimi lepimi mislimi o delovanju Lions kluba Kamnik  in se zahvalil za lions  poslanstvo. Dogodek so obogatili z donacijami perspektivnim mladim športnikom iz občine, uživali v prečudovitem baletnem nastopu Baletne
šole Ana, prelepih zvokih pevke Urška Edina, dobri hrani Gostilne in penziona Repnik in vrhunskih vinih Ščurek wine.
Tečem, da pomagam! Čudovit dogodek v krasnem okolju!
Preko 50 tekačev, od najmlajšega 3 letnika do najstarejšega 70 letnika je uživalo na čudoviti trasi od Športnega parka v Podgorju do Tunjic.
Posebna hvala vsem tekačem in tekačicam, ki ste podprli in obogatili prireditev, da uspeli združiti veselje do gibanja in narave in hkrati ustvarjati podporo za tiste, ki športno pot šele odkrivajo.
Kategorije: Novice

Stran postavil in vzdržuje Madbox