Lions klub Izola- Isola je skupaj z Društvi Pihalni orkester Izola in Marezige z dragoceno pomočjo Centra za kulturo, šport in prireditve Izola ter OŠ Vojke Šmuc, v sodelovanju z Javnim skladom RS za kulturne dejavnosti – območni izpostavi Izola in Koper organiziral dobrodelni koncert Ujemi sanje.

Na dan 10 obletnice smrti pokojnega velikana pop glasbe Danila Kocjančiča smo mu posvetili humanitarni koncert UJEMI SVOJE SANJE ter vsi skupaj s prostovoljnimi prispevki zbrali 4000 eurov, ki jih namenjamo društvu Palčica Pomagalčica za udejanjanje sanj otroških talentov, za vse tiste otroke, ki jim socialne okoliščine tega ne omogočajo. Tako bodo lažje obiskovali kulturne in športne dejavnosti, glasbeno šolo, tabore.

Težko je najti prave besede za čustva, ki so žarela z odra, kjer sta – povezana v en velik glasbeni korpus igrala združena Pihalna orkestra Izola in Marezige pod vodstvom dirigentov Mirka Orlača, ki je napisal tudi vse priredbe za orkester in Borisa Babiča, skupaj z njima pa pevci in pevke: Tinkara Kovač, Lara Baruca, Slavko Ivančić, Tulio Furlanič, Matjaž Jelen in Drago Mislej Mef, ki je napisal večino tekstov na Danilove melodije. Na koncu se jim je pri zadnji skladbi Amerika pridružila še Danilova hčerka Meta Kocjančič, ki nas je kot priznana slaščičarka iz slaščičarne Cafe Central Hotelov Lifelass v Portorožu in obenem članica slovenske kuharske reprezentance, po koncertu tudi posladkala z mignoni in pravo rock’n’roll torto v spomin na svojega očeta.

Poseben ton so večeru dajali tudi voditelji. Naša članica Elen Batista Štader je prijazno prevzela vajeti uradnega dela in klepeta z Lariso Štoka, predsednico Društva Palčica Pomagalčica in guvernerjem slovenskih lionsov, Radovanom Pušnarjem, ki sta občinstvu predstavila delo obeh organizacij, kjer res delamo ljudje – za ljudi. Neprekosljiva odrska genija Iztok Gustinčič in Tomaž Klepač – močan voditeljski tandem pa sta dvorano nasmejala, raznežila in skupaj s pevci obujala spomine na Danila Kocjančiča. Tako smo slišali vrsto anekdot, ki so že postale zgodovinski spomin.

Več: http://www.lions-izola.si/sanjam-nikoli-ne-potece-rok-trajanja/?fbclid=IwAR23AXgEToGkJya_VAumYA502Pidg0D5x5illFRRS_kEmfUmWIzusTidVJk

6 Komentarjev

sklep internetowy · 22. 3. 2024 ob 1:09

Wow, marvelous blog structure! How lengthy
have you been blogging for? you made running a blog glance easy.
The entire look of your site is excellent, let alone the content material!
You can see similar here sklep online

e-commerce · 22. 3. 2024 ob 7:25

I’m really enjoying the theme/design of your blog. Do you ever run into any web browser
compatibility issues? A handful of my blog visitors have
complained about my site not operating correctly
in Explorer but looks great in Chrome. Do you have any advice to
help fix this issue? I saw similar here: Sklep online

sklep · 28. 3. 2024 ob 6:57

Hey! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
but I’m not seeing very good success. If you know of any please share.

Thanks! You can read similar article here: Ecommerce

Isabella · 3. 4. 2024 ob 16:46

Good day! Do you know if they make any plugins to help with SEO?
I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
gains. If you know of any please share. Thanks!
You can read similar text here: Backlinks List

Scrapebox AA List · 4. 4. 2024 ob 1:45

Hello there! Do you know if they make any plugins to assist with SEO?

I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
very good success. If you know of any please share. Kudos!
I saw similar article here: Link Building

Scrapebox List · 4. 4. 2024 ob 19:48

Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine
Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good