Miklavž je s pomočjo članov Lions kluba Ljubljana Forum tudi letos 6. decembra obiskal otroke na hematološkem oddelku Pediatrične klinike v Ljubljani. Osebje klinike je od jutra pripravljalo otroke na obisk Miklavža. Otroci so ga nestrpno pričakovali in se veselili njegovih daril.

Letošnji odziv članov je bil izjemen, saj so z zbiranjem lastnih sredstev zbrali preko 1.600 evrov s čemer so kupili naslednja darila: barvice, flomastre, risalne kartone z obrobo, 10-delne kartonske šablone, voščenke, vodene barvice, papir različnih barv in velikosti, kovčke z risalnim priborom in dodatki za risanje ter ročne lutke. Polno škatlo brezžičnih slušalk Philips pa je daroval letošnji glavni sponzor Big Bang. za kar smo mu izredno hvaležni.

Prijazen Miklavž v spremstvu dveh angelčkov se je pogovarjal z otroki in jim razdeljeval darila, medtem ko so njegovi pomočniki: Tone Fornezzi Tof, njegova hči Pika ter predstavniki lions kluba Ljubljana Forum Danijela, Luka in Tomaž počakali na hodniku.

Veseli smo, da lahko pomagamo.

0 Komentarjev

eleven − two =