Lions klub Ribnica je sedaj že tradicionalno dne 13.12.2022 izvedel predbožično akcijo obdarovanja s poticami za starostnike v DSO in varovance v VDC v 4 občinah (ki zajemajo območje delovanja LK Ribnica – Ribnica, Loški Potok, Sodražica in Velika Lašče).

Člani smo delno sami spekli, delno pa dokupili več kot 40 potic ter jih razdelili skupaj z družabnimi igrami in nekaj drugimi praktičnimi predmeti razdelili v DSO Ribnica, DSO, enota Loški Potok, DSO Prizma Ponikve, VDC Sodražica in DSO Videm-Dobrepolje. Skupaj smo tako obdarili preko 500 varovancev in 150 zaposlenih.

Kategorije: Novice

5 Komentarjev

e-commerce · 22. 3. 2024 ob 1:52

Wow, incredible weblog layout! How lengthy have you ever
been running a blog for? you made blogging look easy.
The total glance of your web site is wonderful, let alone the content!
You can see similar here sklep internetowy

dobry sklep · 28. 3. 2024 ob 14:13

Howdy! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization?
I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good
gains. If you know of any please share. Kudos! You can read similar text here: E-commerce

Kendrick · 3. 4. 2024 ob 17:25

Hey there! Do you know if they make any plugins to help with
SEO? I’m trying to get my site to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very
good success. If you know of any please share. Thank you!
You can read similar article here: GSA List

Link Building · 4. 4. 2024 ob 3:19

Hello! Do you know if they make any plugins to help with Search Engine Optimization? I’m trying to get my
website to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
If you know of any please share. Many thanks! I saw similar art here: GSA Verified List

List of Backlinks · 4. 4. 2024 ob 13:46

Hi! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get my blog to rank for some targeted keywords
but I’m not seeing very good gains. If you know of any please share.
Thank you! I saw similar text here: AA List

one + 13 =