Lions klub Bled, ki deluje v okviru največje svetovne neprofitne organizacije Lions Clubs International, vsako leto pričara različnim skupinam otrok nasmeh na lica. Tudi letos so člani kluba obiskali otroke s posebnimi potrebami v osnovni šoli Antona Janše v Radovljici in jim pred Božičem podarili različna igrala v vrednosti 500 Eur. Gre za igrala za prosti čas in pripomočke s katerimi otroci razvijajo svoje miselne in ročne spretnosti.

Ob tem dogodku so učenci pripravili nastop igre Grdi raček in na simbolni način prikazali drugačnost.

Lions klub Bled deluje že 28 let in je v tem obdobju uresničeval številne programe pomoči. Naj spomnimo na obdarovanje otrok, ki živijo pri rejnikih, pomoč otrokom, ki so drugačni, nakup avtomobila za društvo Palias , projekte ohranjanja kulturne dediščine in v času Covid-19 obdaritev zdravstvenih delavcev s sloganom »Lidl in Lions Slovenija za heroje COVID«.

0 Komentarjev